fbpx
Previous slide
Next slide

Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa Kielce.

Pozbądź się Cellulitu, obrzęków oraz otłuszczenia dzięki zabiegom fali uderzeniowej.

Pozbycie się Cellulitu i obrzęków

Fala uderzeniowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na redukcję cellulitu. Metoda ta polega na aplikacji fal akustycznych o wysokiej częstotliwości na obszarze, który ma być poddany terapii. Dzięki temu następuje stymulacja procesów regeneracyjnych w tkankach oraz poprawa ukrwienia, co pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Zabieg fali uderzeniowej działa także na procesy lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Efekty zmniejszenia cellulitu, obrzęków oraz obwodów widoczne są po kilku zabiegach. 

 Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, a po jego wykonaniu pacjent może wrócić do codziennych czynności. Terapia falą uderzeniową jest polecana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Efekty - po ilu zabiegach?

Zabieg fali uderzeniowej stosuje się co 2 -5 dni. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, jednak najlepsze rezultaty osiąga się po serii 5-10 zabiegów na okolicę. Czas między zabiegami można skrócić, jednak jest to oceniane przez nas na podstawie zdrowia i wieku pacjenta. 

Korzystne działanie fali uderzeniowej potwierdzają liczne badania, które dowodzą, że zabieg ten powoduje:

 • zmniejszenie obwodów między 2,5 cm a 7 cm 
 • poprawę elastyczności skóry nawet o 110% po pól roku od rozpoczęcia zabiegów
 • redukcję obwodów u 72% osób w badanej grupie
 • redukcję cellulitu nawet do 95%
 • długotrwały efekt redukcji cellulitu

Zabieg fali uderzeniowej warto połączyć z zabiegiem drenażu limfatycznego, który również w skuteczny sposób redukuje cellulit i obrzęki oraz poprawia krążenie w kończynach. Połączenie to pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty.

W naszej ofercie posiadamy pakiet łączący falę uderzeniową oraz drenaż limfatyczny, który jest najkorzystniejszy finansowo. 

Fala uderzeniowa - korzyści

 • redukcja cellulitu
 • redukcja obrzęków
 • rozbicie tkanki tłuszczowej i zwapnień
 • zwiększenie produkcji kolagenu
 • zmniejszenie obwodów
 • poprawa elastyczności i wyglądu skóry

Czas zabiegu

Zabieg zastosowany na jedną okolicę (co rozumiemy jako przód ud / tył ud / pośladki) trwa około 30 min. 

Ból podczas zabiegu

Zabieg fali uderzeniowej wykonywany w medycynie estetycznej jest bezbolesny i mało inwazyjny. Dawka ustalana jest w trakcie zabiegów na podstawie odczuć pacjenta oraz regulowana, jeśli pacjent w danej okolicy odczuwa ból.  

Inne pytania

Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu na naszym Facebooku lub telefonicznie. Postaramy się wyjaśnić twoje wątpliwości oraz wskażemy co warto w twojej sytuacji zastosować.

Numer telefonu do gabinetu znajdziesz nad menu lub w zakładce Kontakt.

Zadowoleni Pacjenci

Wystaw Swoją Opinię

Doskonała
Na podstawie 31 opinii
Krzysztof Zawada
Krzysztof Zawada
2023-09-19
Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm , dokładna diagnostyka i skuteczna terapia, która przyniosła oczekiwane efekty
Aleksandra Prus
Aleksandra Prus
2023-09-17
Pan Patryk to świetny specjalista. Wspaniałe podejście i holistyczna terapia sprawiły, że od razu poczułam się lepiej. Dziekuje!
Елена Шова
Елена Шова
2023-08-12
Rewelacyjny fizjoterapeuta, najlepszy na jakiego trafiłem w Kielcach. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadza wnikliwy wywiad w celu jak najlepszego zlokalizowania źródła problemu i skutecznie go rozwiązuje. Polecam.
Aneta Kuc
Aneta Kuc
2023-07-26
Trafiłam do Pana Patryka z bólem łokcia (łokieć tenisisty). Po wykonaniu pakietu zabiegów z falą uderzeniową ból minął. Pan Patryk to świetny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i bardzo dobrym zapleczem sprzętu. Polecam
Rafal M
Rafal M
2023-07-13
Polecam !
Jakub
Jakub
2023-04-11
Najlepsza rehabilitacja w Kielcach! Ręce Pana Patryka czynią cuda
Maciej Sieradzan
Maciej Sieradzan
2023-04-06
Rewelacyjny fizjoterapeuta, najlepszy na jakiego trafiłem w Kielcach. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadza wnikliwy wywiad w celu jak najlepszego zlokalizowania źródła problemu i skutecznie go rozwiązuje. Polecam.
Karolina
Karolina
2023-04-05
Jestem bardzo zadowolona z błyskawicznej i profesjonalnej pomocy w leczeniu urazu biodra. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony szczegółowy wywiad i ustalone cele fizjoterapii. Następnie zostało wykonane szczegółowe badanie całego ciała, a znalezione spięte i bolesne obszary od razu rozluźnione. Dzięki holistycznemu podejściu pana Patryka nie tylko pozbyłam się w krótkim czasie efektów kontuzji (co było priorytetem) ale i poprawiłam swoją postawę oraz zwiększyłam ogólną mobilność całego ciała. Pan Patryk wykazuje się ogromną wiedzą i kompetencjami dzięki czemu, oprócz wyleczenia mojego urazu i poprawienia funkcjonowania całego ciała, usłyszałam też konkretne zalecenia pomagające utrzymać na stałe efekty uzyskane na fizjoterapii. Serdecznie polecam
Klaudia Kwarciak
Klaudia Kwarciak
2023-04-02
Bardzo serdecznie polecam, po jednym dniu już ból minął 😃
Robert Kozłowski
Robert Kozłowski
2023-02-18
Świetny fizjoterapeuta z duża wiedza. Męczyłem się z bólem odcinka lędźwiowego dość długo i nie byłem w stanie uprawiać sportu i również praca sprawiała duże problemy a po fizjoterapii u Patryka w końcu mam spokój i mogę robić to co lubię. Polecam !😀