fbpx
Patryk-Wojton-fizjoterapia-kielce-fizjoterapeuta-kielce-rehabilitacja-kielce--min

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja i fizjoterapia ortopedyczna Kielce

Gabinet FizjoRecover powstał z pasji do ludzkiego ciała i jego możliwości. Wierzymy, że jeśli będziemy dbać o ciało, zachowamy zdrowie i sprawność przez długie lata.

Przywrócenie właściwej ruchomości stawów oraz pozbycie się dolegliwości bólowych

W pracy z osobami dorosłymi wykorzystujemy wiele metod, między innymi terapię mięśniowo-powięziową. Jest to podstawowa i najskuteczniejsza forma fizjoterapii. Terapia mięśniowo-powięziowa wykorzystywana jest w bardzo wielu schorzeniach, często nie tak oczywistych jak bóle stawów. 

W naszej pracy codziennie wspieramy pacjentów w przekraczaniu barier związanych z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Poprzez wykorzystanie rehabilitacji umożliwiamy naszym pacjentom powrót do pełnej sprawności i zdrowia po urazach, operacjach lub chorobach neurologicznych. Ponadto, korygujemy wady postawy i pomagamy w pozbyciu się bólu, który często wynika z braku aktywności fizycznej i napięcia związanego ze stresem.

Jakimi problemami się zajmujemy?

 • bóle stawów
 • bóle kręgosłupa
 • stany po urazach (złamaniach, skręceniach, operacjach)
 • obrzęki
 • problemy trzewne (refluks, wzdęcia, zgaga, biegunki itd)
 • drętwienia kończyn i palców
 • napięcia mięśniowe spowodowane stresem i przeciążeniem
 • bóle głowy, szumy uszne, zawroty głowy
 • wady postawy
 • rwa kulszowa, rwa barkowa
 • zaburzenia snu

Edukacja pacjenta

Mając świadomość, że nasze zdrowie zależy od wielu czynników, staramy się przekazać naszym pacjentom jak największą ilość informacji na temat ruchu, postawy, żywienia pracy oraz stresu. Pozwala to poprawić efekty terapii oraz zapobiega nawrotom problemów bólowych. 

Zadowoleni Pacjenci

Wystaw Swoją Opinię

Doskonała
Na podstawie 31 opinii
Krzysztof Zawada
Krzysztof Zawada
2023-09-19
Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm , dokładna diagnostyka i skuteczna terapia, która przyniosła oczekiwane efekty
Aleksandra Prus
Aleksandra Prus
2023-09-17
Pan Patryk to świetny specjalista. Wspaniałe podejście i holistyczna terapia sprawiły, że od razu poczułam się lepiej. Dziekuje!
Елена Шова
Елена Шова
2023-08-12
Rewelacyjny fizjoterapeuta, najlepszy na jakiego trafiłem w Kielcach. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadza wnikliwy wywiad w celu jak najlepszego zlokalizowania źródła problemu i skutecznie go rozwiązuje. Polecam.
Aneta Kuc
Aneta Kuc
2023-07-26
Trafiłam do Pana Patryka z bólem łokcia (łokieć tenisisty). Po wykonaniu pakietu zabiegów z falą uderzeniową ból minął. Pan Patryk to świetny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i bardzo dobrym zapleczem sprzętu. Polecam
Rafal M
Rafal M
2023-07-13
Polecam !
Jakub
Jakub
2023-04-11
Najlepsza rehabilitacja w Kielcach! Ręce Pana Patryka czynią cuda
Maciej Sieradzan
Maciej Sieradzan
2023-04-06
Rewelacyjny fizjoterapeuta, najlepszy na jakiego trafiłem w Kielcach. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadza wnikliwy wywiad w celu jak najlepszego zlokalizowania źródła problemu i skutecznie go rozwiązuje. Polecam.
Karolina
Karolina
2023-04-05
Jestem bardzo zadowolona z błyskawicznej i profesjonalnej pomocy w leczeniu urazu biodra. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony szczegółowy wywiad i ustalone cele fizjoterapii. Następnie zostało wykonane szczegółowe badanie całego ciała, a znalezione spięte i bolesne obszary od razu rozluźnione. Dzięki holistycznemu podejściu pana Patryka nie tylko pozbyłam się w krótkim czasie efektów kontuzji (co było priorytetem) ale i poprawiłam swoją postawę oraz zwiększyłam ogólną mobilność całego ciała. Pan Patryk wykazuje się ogromną wiedzą i kompetencjami dzięki czemu, oprócz wyleczenia mojego urazu i poprawienia funkcjonowania całego ciała, usłyszałam też konkretne zalecenia pomagające utrzymać na stałe efekty uzyskane na fizjoterapii. Serdecznie polecam
Klaudia Kwarciak
Klaudia Kwarciak
2023-04-02
Bardzo serdecznie polecam, po jednym dniu już ból minął 😃
Robert Kozłowski
Robert Kozłowski
2023-02-18
Świetny fizjoterapeuta z duża wiedza. Męczyłem się z bólem odcinka lędźwiowego dość długo i nie byłem w stanie uprawiać sportu i również praca sprawiała duże problemy a po fizjoterapii u Patryka w końcu mam spokój i mogę robić to co lubię. Polecam !😀